MOBILE LEGENDS ČERVENEC 2021: NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI, HRDINOVÉ A SKINY

S blížícím se koncem měsíce června a blížícím se začátkem měsíce července, Mobile Legends: Bang Bang uniká aktualizace a z instagramového účtu zveřejnila informace o potvrzeném vydání Skins and Heroes spolu s datem jejich vydání na měsíc červenec. V tomto zpravodajském článku se podíváme na různé skiny a hrdiny uvedené v poskytnutých informacích. Budeme rozesílat informace z úniků Mobile Legends z července 2021 a budeme hovořit o informacích, které jsou pravdivé a potvrzené.

MOBILE LEGENDS ČERVENEC 2021 STARLIGHT PASS SKIN

 

Za první, Starlight Pass v červenci 2021 přinese Sun’s “Simian Curse” Skin spolu s mnoha dalšími! Tyto skiny budou zpřístupněny držitelům Starlight Passu ve hře, přičemž Starlight Pass bude k dispozici k zakoupení za diamanty. Držitelé Starlight Passu ve hře získají také další výhody při nákupu Starlight Passu, jako jsou speciální spawn /recall effects, exkluzivní avatar border a mnoho dalších!

5.ČERVENCE: BENEDETTA COLLECTOR SKIN

 

5.července bude ve hře vystavována Benedetta’s Collector Skin “Death Oath”. Vydání tohoto skinu pokračuje z dříve vydaných Collector Skinů dalších hrdinů, jako je Lingův “Sereme Plume” a Yu Zhongův ” Blood Serpent “. Předpokládá se, že tento skin bude možné získat pro hráče prostřednictvím in-game draw v sekci „Grand Collection“ na kartě Obchod.

6.ČERVENCE: MOBILE LEGENDS X STAR WARS COLLAB SKINS

Milovníci Hvězdných válek – radujte se! Dlouho očekávaná spolupráce Mobile Legends X Star Wars má být vydařena 10. července a pro hrdiny, jako je Cyclops’s Yoda Skin a Argus’s Darth Vader Skin, budou speciální skiny s tematické star wars. Není však známo, jak budou takové skiny v současné době k dispozici pro hráče ve hře.

20.ČERVENCE: BRUNO SPECIAL SKIN

Hráči mohou očekávat vydání Brunova speciálního skinu “Green Falcon” 20. července ve hře. V současné době však není známo, jak bude tento skin pro hráče ve hře dosažitelný.

 

23.ČERVENCE: BADANG ZODIAC SKIN

Teprve 23. července se Badangův Zodiac Skin “Leo” chystá na návrat do hry! Předpokládá se, že hráči budou moci získat tento skin přímým zakoupením z karty Obchod nebo prostřednictvím draw ve hře.

23.ČERVENCE: NOVÝ ML HERO NATAN A NORMAL SKIN

Teprve 23. července se další vydání v Mobile Legends má chlubit novým hrdinou střelců Natanem! Tento Spacetime Walker bude vydán ve hře spolu s Normálním skinem pro něj, který je považován za přímo koupitelný hráči z obchodu pomocí herních diamantů. Chcete-li se o Natanovi dozvědět více, nezapomeňte se podívat na náš článek o Natanovi.

29.ČERVENCE: ZILONG A GUINEVERE SUMMER SKINY

Se začátkem léta tohoto roku, Zilong a Guinevere jsou připraveni získat zcela nové speciální letní skiny ve hře. Předpokládá se, že hráči budou moci získat tyto skiny přímým nákupem z karty Obchod nebo prostřednictvím draw ve hře.

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://gamingonphone.com/news/mobile-legends-july-2021-leaks-upcoming-events-heroes-and-skins/