Esmeralda „The Foreseer“

Družstvo superhrdinů je v rámci Mobile Legends: Bang Bang poněkud novým konceptem a nakonec bude doplněno Esmeraldou „The Foreseer“, která je pátým a posledním členem. Od vydání Bruna „Firebolta“ jako prvního skinu hrdiny hráči netrpělivě očekávali vydání 4 zbývajících členů, kterými se stali Lancelot , Chou , Vale a krásná Esmeralda. Každý hrdina má svůj vlastní jedinečný elementární koncept a přináší na bojiště novou sadu komických efektů. S ohledem na tato témata prozkoumejme, díky čemu tento skin Esmeralda „The Foreseer“ vyniká nad ostatními.

 

Komické efekty

Opakujícím se tématem těchto skinů Hero je krásné použití konvencí komiksů v jejich designu. Patří sem například honosné zvukové efekty, jasně žluté a červené a černé zvýraznění každého efektu, které zdůrazňuje inspiraci z komiksů. Slova jako ZING , KABOOM a WOW se velmi často vyskytují v komiksových knihách superhrdinů. Vývojáři to přenesli do vzhledu řady Superhero.

 

Zejména pro Esmeraldu dostala celkový žlutý tón s některými černými odlesky a růžovými akcenty. Její dovednosti budou mít žluté a růžové barvy, kde tyto dvě barvy dobře spolupracují s jejím pasivním Starmoonem Casketem . To umožňuje její základní útok dvakrát zasáhnout. Její film Ultimate, Falling Starmoon je také dobře navržen s podpisovými špičkami ve tvaru kosočtverce uprostřed, fialovým půlměsícem, který ji obklopuje, a ohromující kombinací sýrových komických motivů.

Unikátní bitevní efekty

V případě losování pro skiny Hero minulé události ukázaly, že každý hrdina přichází s vlastní sadou personalizovaného vyvolávacího efektu, eliminačního efektu, posvátné sochy, emocionálního a spawnovacího efektu vedle kůže. Ty lze získat v losování ​​události, která využívá tokeny specifické pro danou událost nebo diamanty k roztočení o odměny. V případě Esmeraldy také získá svoji vlastní sladkou sadu bitevních efektů, které pomohou hráčům v dalším předvádění skinu.

Efekt ZABÍJENÍ a předvedený efekt vyvolání, který se objeví v přívěsu, bude pravděpodobně odměnou za losování. Všechny bitevní efekty jsou podobně tematické jako skin Esmeraldy. Hráči by měli být připraveni utratit spoustu diamantů za skin Esmeralda „The Foreseer“ a její bitevní efekty.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://gamingonphone.com/news/mobile-legends-esmeralda-the-foreseer-skin/

 

  • Máš nějaké otázky ? Stačí napsat do komentářů.Skin je to velice krásný a povedený určitě neváhej zkusit štěstí!!!!!! ♥