Mobile Legends Aulus: Přehled hrdiny, analýza dovedností a datum

Bojovník zuřivosti

Aulus, bojovník dravosti, je nový bojovník, který byl představen v Mobile Legends Advanced Server s nejnovější aktualizací. Nový hrdina nás také škádlí zavedením rasy trpaslíků v různých kategoriích hrdinů. Aulus má děsivý vzhled, který nese sekeru podobnou kladivu pro boj s nepřáteli. Dovednosti a schopnosti jsou zaměřeny na zvýšení útočného poškození Aula, jak postupuje ve hře. Mobile Legends opět přinesly jedinečnou postavu Aulus všem milujícím fanouškům MLBB.

Schopnosti

Pasivní – Fighting Spirit (Buff)

Jak bitva pokračuje, Aulus se svou sekerou bojuje zuřivěji. Každý  základní útok  přidává hromadu  Fighting Spirit  pro sekeru (až 4 hromádky).  Fighting Spirit  vydrží až  5 s . Fighting Spirit:  Každý stack zvýšil Aulusův  fyzický útok  o 8.

Dovednost 1 – Aulus, poplatek! (Štít, AoE)

Stiskněte a podržte tlačítko  Dovednost, kterým  Aulus vstoupí do   stavu Fury po dobu  4 s , během nichž se jeho  rychlost pohybu  zvýší o  45% . Uvolněte  Skill tlačítko  pro ukončení  Skill Button  pobyt a Aulus rozpoutá  Dovednost tlačítko  a rozbít v prostoru před zabývající  200/230/260/290/320/350  (+ 150% Extra Physical ATK)  Fyzické poškození  nepřátelům a  zpomalit je o 60%  na  1,5 s .

Skill 2 – The Power Of Axe (Speed ​​Up, AoE)

Aulus ovládá sekeru, která se zabývá  200/280/360/440/520/600  (+ 120% navíc Physical ATK)  fyzického poškození  v oblasti fan-tvarovaný v přední a získání  Ax požehnání  pro  5s . Počet   hromádek požehnání sekery je stejný počet jako zasažených nepřátel, kteří nejsou miniony. Požehnání sekery:  Zvyšuje  rychlost útoku  o  140% . Každý základní útok stojí  50  (+ 100% extra fyzických ATK)  stacků.

Ultimate Skill – Undying Fury (CC)

Pasivní:  Pokaždé, když je  Undying Fury  upgradován, Aulus vyrábí součást své sekery, počínaje čepelí, potom kladivem a nakonec rukojetí.

 

  • Blade Craft:  Trvale zvyšuje Aulusův  fyzický útok  o 25.
  • Hammer Craft:  Trvale zvyšuje  Aulusův fyzický život  o 15%.
  • Handle Craft:  Trvale zvyšuje dosah útoku Aulus ‘o 65% a dosah  The Power of Axe .

Aktivní:  Aulus vloží do sekery veškerý svůj Fury, aby rozdělil půdu. Z trhliny vybuchne horká láva, která způsobí   nepřátelům v řadě 210 (+ 80% extra fyzického útoku) fyzického poškození a  zpomalí je o 70% . Na zemi se objeví hořící stezka, která trvá  5 s , způsobí  90 (+ 80% Extra fyzického útoku) fyzické poškození  nepřátelům, kteří po něm chodí každých 0,5 s (celkem  fyzické poškození ) a zpomalí je o  900 (+ 800% navíc Fyzická ATK)

Mobile Legends Aulus
Aulus využívá své schopnosti

Analýza dovedností a přehled hrdinů

Dovednosti naznačují, že hra by byla snadno použitelná bez větších zmatků. Jedinou věcí by bylo použití pasivního před zahájením boje nebo týmového boje. Ostatní dovednosti jsou docela přímé a vypořádávají se s nárůstem poškození. První dvě aktivní dovednosti mají posílit schopnosti Aula v boji s oponenty. Zlepšuje útok a pohyblivost Aula a dává náskok před soupeři. Dovednosti mohou také pomoci při útěku z obtížných situací.

Mobile Legends Aulus
Aulus na bojišti

Díky Ultimate bude Aulus nebezpečným hrdinou, zejména v pozdní hře. S každým zvýšením úrovně třetí dovednosti zvyšuje statistiku zbraní držených Aulusem a výrazně zlepšuje bojové schopnosti Aula. The Ultimate způsobí obrovské poškození spolu se zpomalením nepřátel, což ztěžuje týmové boje v pozdní hře. Pokud se Aulus rychle vyrovná, pak by to nepřátelům velmi ztížilo.

Datum vydání Aulus v Mobile Legends

Mobile Legends Aulus
Nový hrdina hry Mobile Legends: Aulus

Aulus by byl 108. hrdinou, kterého by Mobile Legends zahajovaly. Vydání Natan je naplánováno na červenec na původním serveru. Můžeme tedy očekávat, že Aulus přijde na původní server trochu pozdě. Pravděpodobně během podzimní akce v srpnu nebo září. Musíme si ale počkat na oficiální potvrzení, než to zkazíme zábavou.

 

 

 

 

                                                                                                                                                         čerpáno z https://gamingonphone.com/news/mobile-legends-aulus-hero-overview-skill-analysis/

 

 

Tak co? 🙂 těšíte se na nového hero ? ♥ Za mě je super 🙂 !!!!!!!!Určitě můžete zanechat koment , či máte nějaké otázky určitě pište 🙂