Mobile Legends Natan: Přehled hrdiny, Analýza dovedností a datum

Spacetime Walker

Natan, Spacetime Walker, je nejnovější střelec, který byl zaveden v Mobile Legends Advanced Server s nejnovější Patch aktualizace . Hrdina je střelec se schopností magického poškození na rozdíl od většiny střelců s fyzickým poškozením. Natan má také několik jedinečných dovedností CC, které by byly velmi užitečné pro střelce, ale byla by to pasiva, která z něj udělá silného hrdinu. Pojďme se nejprve podrobně podívat na dovednosti Natana a na to, jak ho využít ve svůj prospěch v MLBB .

 

Schopnosti

Pasivní – Teorie všeho (Buff)

Natan’s  Basic Attacks  deal  (+ 100% Total Physical ATK) (+ 20% Total Magic Power) Magic Damage . Každý základní útok se pohybuje jako bumerang a na své cestě způsobí poškození nepřátelům.

Dovednost 1 – Superpozice

Natan předvolání masu nestabilní energie ve směru, který se zabývá  300/360/420/480/540/600  (+ 125% Total Physical ATK)  (+ 80% Total Magická síla)  magické poškození  všem nepřátelům.

Dovednost 2 – Rušení! (CC, AoE)

Natan vypustí gravitační sílu v cílovém směru,  srazí nepřátelské hrdiny a plíží se a  způsobí 150/180 / 210/240/270/300  (+ 50% celkové fyzické ATK)  (+ 70% celkové magické síly)  magického poškození .

Na konci opouští zónu, která k sobě táhne nepřátele,  způsobí 30/35/40/45 / 50/55  (+ 10% k celkové fyzické ATK) ( + 14% k celkové magické síle) Magické poškození každých 0,4 sekundy  a trvá 2,4 sekundy .

Ultimate Skill – Entropy (Summon, Buff)

Natan otevírá  vchod  do červí díry v dosahu  8 metrů  a  ponechává východ  na svém současném místě po dobu  8/10/12  sekund . Po vstupu do  červí díry může Natan okamžitě  cestovat k východu  a  získat 40% zvýšení rychlosti pohybu,  které se během 2 sekund rychle rozpadá  .

Během jeho trvání může být znovu použito k tomu, aby se Natan rozběhl na vzdálenost k červí díře a obnovil cooldown Skill 1 a 2, když Natan dosáhne červí díry.

Mobile Legends Natan

Analýza dovedností a přehled hrdinů

Natan má jistě nějaké hloupé dovednosti jako střelec způsobující magické poškození. Pasivní je docela dobrý ve zvyšování rychlosti útoku a pokud mají základní útoky dobré poškození, pak určitě způsobí nepřátelům problémy.

Druhá dovednost má jedinečný efekt CC, který tlačí zpět nepřátele a způsobí poškození. Poškození na vyšších úrovních je viděno velmi. Tato dovednost navíc zasáhne všechny nepřátele, kteří způsobí poškození oblasti. První dovednost má také efekt AoE. Natan byl tedy vybaven dobrými znalostmi CC.

Natan hry

The Ultimate je trochu složitý, ale je praktický. Je to jako Sun, ale s Magic Damage / dovednostmi. Tato dovednost je velmi užitečná při natlakování nepřátel. Má také možnost úniku, což umožňuje Natan uniknout a získat rychlost pohybu. A jeho klon vyrobený s jeho ultimátem má také nějaké dobré poškození. Bylo by zajímavé otestovat stavbu Natana pomocí magických předmětů a vliv na vylepšení dovedností a cooldown.

Datum vydání Natana v Mobile Legends

Nata byl testován na malou dobu na serveru Advanced, přičemž vývojáři stále testují účinek této dovednosti. Hrdina by se na hlavním serveru nevydával tak brzy, alespoň v červnu. Může to trvat do konce července nebo srpna. Natan bude jedinečný jako střelec s magickým poškozením, takže pro komunitu MLBB bude vzrušující získat praktické zkušenosti.

 

 

 

 

                                                                                                                                                             čerpáno z https://gamingonphone.com/news/mobile-legends-natan-hero-overview-skill-analysis/

 

 

 

  • Tohle bude zaručeně velmi silný střelec a určitě se máme na co těšit ♥ !! Teď jen čekat až se náš nový Hero dostane do shopu ♥ .Určitě se nezapomeňte dívat na náš Web kde máte plno informací ohledně Update ,Turnajů atd těšíme se na vás !!! Váš MLBB cz/sk Team

Leave a Reply