Mobile Legends představil novou aktualizaci optimalizace výkonu

Několik vylepšení herního výkonu!

 

Společnost Moonton opět provedla další vylepšení herního výkonu hry Mobile Legends: Bang Bang . Nedávná vylepšení hry s názvem Optimalizace výkonu jsou zaměřena na zlepšení celkového zážitku z bitvy. Snižuje mimo jiné také problémy spojené s ukládáním telefonu. Pojďme se tedy podívat na nejnovější aktualizaci optimalizace výkonu představenou v Mobile Legends.

Změny zavedené v aktualizaci optimalizace výkonu Mobile Legends

Vylepšení zážitku z bitvy

Aktualizace optimalizace výkonu Mobile Legends

Vylepšení zážitku z bitvy

 

Moonton nedávno vylepšil hru, která umožňuje hráčům zapnout režim HFR (režim vysoké snímkové frekvence) a režim Ultra Graphics . Výsledkem bude mnohem ostřejší obraz ve hře. Rovněž provedla vylepšení své strategie načítání zdrojů, která přináší mnohem rychlejší a plynulejší odezvu zdrojů hry na dovednosti, základní útoky a zobrazení emodži .

Mobilní uložiště

Aktualizace optimalizace výkonu Mobile Legends

Funkce Clear Redundancy

Do funkce MLBB „ Network Test & Resource Check “ byla přidána nová funkce s názvem „ Clear Reducancy “. To pomáhá automaticky mazat místní nevyžádané soubory z aktualizací a oprav. Tím se zmenší úložný prostor obsazený MLBB ve vašem zařízení. To by snížilo úložný prostor obsazený MLBB na vašem zařízení o 10% . Další nové vylepšení spočívá v tom, že nyní můžete odinstalovat herní prostředky, jako jsou skinové prostředky, které nejsou potřeba, což je velmi užitečné, zejména když má zařízení málo úložného prostoru.

Stažení zdrojů

Rychlost stahování se zvýší o 269%

Pro hráče, kteří si plně nestáhli herní zdroje, je nyní k dispozici funkce, která hráčům umožňuje upravit pořadí stahování herních zdrojů. Stačí kliknout na Sticky, který se nachází na pravé straně zdroje hry ve frontě ke stažení. To by pak poslal tento prostředek do horní části fronty stahování. Společnost Moonton také zlepšila rychlost stahování herních zdrojů zvýšením počtu řádků použitých pro stahování. To by zase zvýšilo rychlost stahování o neuvěřitelných 269%.

Načítání rozhraní

Strategie načítání rozhraní

Moonton také provedl některá předchozí vylepšení hry optimalizací strategie načítání rozhraní. Rovněž upgradoval svůj komprimovaný formát, čímž přinesl mnohem ostřejší hraní a rychlejší odezvu herního rozhraní.

Opětovné připojení

Optimalizace opětovného připojení k síti

Tato optimalizace opětovného připojení k síti by zajistila, aby se hráči vrátili na místo, kde byli ve hře před opětovným připojením, což usnadňuje opětovné připojení ke hře. Začátkem tohoto měsíce vývojáři představili optimalizaci sítě, která se zaměřila na to, aby byla hra lepší, pokud jde o dohazování, hratelnost a konektivitu.

Závěrečné myšlenky

Tato nová aktualizace optimalizace výkonu by pomohla zlepšit celkové prostředí MLBB. Nejnovější vylepšení a optimalizace výkonu ve hře by jistě přispěly ke zlepšení celkového pohledu a hodnocení hry. Proto, pokud hráči budou neustále upouštět své nápady, zpětné vazby a názory, budou přicházet další a další aktualizace a vylepšení. Je třeba dávat pozor na další aktualizace a novinky o nejnovějších optimalizacích probíhajících v Mobile Legends.

 

  • Co si myslíte o aktualizaci optimalizace výkonu Mobile Legends? Napište nám do komentářů♥.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://gamingonphone.com/news/mobile-legends-new-performance-optimization-update/

 

Leave a Reply