Mobile Legends Project NEXT září 2021 Aktualizace: Vylepšení hrdinové, vylepšené uživatelské rozhraní a další

Pro fanoušky Mobile Legends čeká nový zážitek!

Mobile Legends: Bang Bang v současné době pracuje na aktualizaci Project NEXT Update v září 2021 . Aktualizace Mobile Legends září 2021 bude nyní pracovat na Hero Revamps, vylepšeních obrazovky Hero Display a nové a vylepšené Event Hall po několika masivních změnách v červnu .

 

Obsah
 1. Projekt Mobile Legends DALŠÍ aktualizace v září 2021: Hero Revamps
  • Kagura
  • Odette
  • Lancelot
  • Hayabusa
 2. Obrazovka hrdiny
 3. Nová a vylepšená hala událostí

Aktualizace projektu Mobile Legends NEXT září 2021 představí předělání hrdinů Kagury , Odette , Lancelota a Hayabusy.

Kagura

Aktualizace projektu Mobile Legends DALŠÍ září 2021Vylepšená Kagura v Mobile Legends (obrázek přes Montoon)

Jelikož je jednou z nejobdivovanějších mágů v Mobile Legends, její předělání je prováděno opatrně, aby si i nadále zachovala ten smysl pro krásu a zdatnost ve svém vzhledu. Kromě vylepšeného vzhledu prošly její dovednosti také některými vylepšeními.

Skill 1: Seimei’s Umbrella (Open)

Tato dovednost byla upravena kvůli nízké rychlosti střely . Nyní by se promítalo dvakrát rychleji než dříve. Dělá se to za účelem zvýšení šance na zasažení nepřítele, protože její hlavní dovednost je poškození.

Ultimate

Před vylepšením by její Ultimate dovednost normálně vytvořila spojení mezi nepřáteli, zatímco by je zpomalila. S novou předělí její ultimátum nyní vytvoří spojení a přitáhne nepřátele k sobě. To by zvýšilo míru zásahu této dovednosti.

Odette

Aktualizace projektu Mobile Legends DALŠÍ září 2021Vylepšená Odette v Mobile Legends (obrázek přes Montoon)

Odette vzhledy byly také vylepšeny a přinesly tomuto Mage Hero úžasnější vzhled. Její dovednosti 2 a maximální schopnosti byly vylepšeny, aby se zlepšil její týmový bojový výkon.

Skill 2

Dříve byla tato dovednost používána pouze k zasažení nepřátel podél linie, která bude imobilizována. Protože to není příliš užitečné, když čelíte nepřátelským davům, bylo nyní vylepšeno, aby generovalo více energetických koulí. To se rozdělí a zasáhne více cílů na větší ploše, zatímco je znehybní.

Ultimate: Swan Song

Její nejobávanější schopnost byla nyní vylepšena takovým způsobem, že se Odette nyní může hýbat na krátkou vzdálenost, než vrhne svoji ultimátku. Tím se zvyšuje šance na zasažení cílových nepřátel, což umožňuje mnohem efektivnější použití.

Lancelot

Aktualizace projektu Mobile Legends DALŠÍ září 2021Vylepšený Lancelot v Mobile Legends (obrázek přes Montoon)

Lancelot také prošel vylepšením vzhledu, což z něj dělá hezčího vraha hrdiny v projektu Mobile Legends Project NEXT září 2021 Update. Jeho skill 1 také prošla novými úpravami v této předělávce.

Skill 1: Puncture

Vzhledem k četným zpětným vazbám, které Moonton obdržel ohledně skutečnosti, že Lancelot označuje všechny zasažené nepřátele, když je nabitý touto dovedností. To mu ztěžuje nabíjení několikrát za sebou. Nyní bylo vylepšeno, aby se Sword Mark použil pouze na první zasaženého nepřítele, když se při použití této dovednosti nabije.

Hayabusa

Mobile Legends Project NEXT September 2021 UpdateRevamped Hayabusa in Mobile Legends (Image via Montoon)

Kromě znatelné změny ve vzhledu tohoto záludného vraha byla nyní vylepšena Hayabusova schopnost Ultimate, která přináší mnohem ostřejší, intuitivnější a jasnější zážitek. Díky tomu bude jeho používání zajímavější.

Obrazovka hrdiny

Aktualizace projektu Mobile Legends DALŠÍ září 2021Přepracovaná obrazovka pro výběr hrdiny v mobilních legendách (obrázek Montoon)

Aktualizace Mobile Legends Project NEXT září 2021 bude obsahovat vylepšení seznamu hrdinů a obrazovky výběru. Mezi několik vylepšení patří:

 • Představení krajiny Země úsvitu na obrazovce seznamů hrdinů.
 • Změna celkové barvy obrazovky z tmavě modré barvy na světlejší modrou barvu.
 • Odstranění dělících čar v levé a horní části stránky se seznamem hrdinů, aby byla vizuálně širší a konzistentnější.
 • Změna velikosti modelů hrdinů by z něj udělala absolutní zaměření na obrazovku. Kromě změny barev si nyní hráči budou moci vychutnat mnohem lepší a jasnější animaci a zobrazení vstupu do hrdiny.

Nová a vylepšená hala událostí

Přepracovaná obrazovka pro výběr hrdiny v mobile legens (obrázek Montoon)

Pro zajištění lepšího vizuálního zážitku a zvýšení pocitu zapojení hry Mobile Legends: Bang Bang se společnost Moonton rozhodla provést v hale Eventu vážné změny. Změny zahrnují:

 • Původní rozhraní Event Hall bylo dříve jasně rozděleno s relativně rigidním vzhledem. Postrádal dotek živosti. Po aktualizaci by však na stránku byly integrovány další vizuální prvky Země úsvitu, jako jsou Mapy, Odznaky a Loga.
 • Představení pohlcujícího bezrámového designu na stránce Event Hall. Ačkoli jsou bezrámové, všechny modely jsou pečlivě uspořádány do různých vrstev. To umožní hráčům získat co nejlepší zážitek. Kromě toho budou na různé karty umístěny různé typy událostí. To hráčům usnadní přístup k obsahu událostí.

 

 • Jak se vám líbí nový revamps? Zanechte koment ♥ zda se vám nový revamps líbí 🙂 , děkuji a nadále nás sledujte ♥!!!.

 

 

 

 

                                                                                                                                                              https://gamingonphone.com/news/mobile-legends-project-next-september-2021-update/