Eudora:Nejlepší tipy pro build, emblém a hru

Eudora

Eudora je známá jako mistr blesku a jeden z mágů s nejvyšším poškozením Burstem v Mobile Legends: Bang Bang . Její jednorázové kombo začíná smrtícím okamžikem, kdy odemkne své schopnosti Ultimate a díky šílenému poškození právě teď získává hodně damage. Díky naváděcí schopnosti Omračování se Skill 2 z ní dělá dobrou všestrannou postavu, která se vypořádá s otravnými Assassiny a rozmrzelými střelci. Eudora není v žádném případě těžkým hrdinou, který by se měl naučit a zvládnout, a tento průvodce Mobile Legends se podívá na nejlepší emblem, kouzla a stavění, stejně jako tipy a triky, díky nimž se vaše hra Eudora dostane na další úroveň.

Obsah
  1. Analýza dovedností
  2. Nejlepší sada emblémů a kouzel pro Eudoru
  3. Nejlepší build pro Eudoru
  4. Eudora Herní tipy
  5. Závěrečné myšlenky

Analýza dovedností

Eudora má základní sestavu dovedností s jednou pasivní dovedností a třemi aktivními dovednostmi. Její sada dovedností se točí kolem vysokého poškození výbuchem a způsobení obrovského množství poškození ve velmi krátké době. Je obzvláště užitečná pro překvapení nepřátel z křoví a překvapení. V tomto průvodci Eudorou se podívejme, co její schopnosti dělají a co lze udělat, abychom z ní mohli v aplikaci Mobile Legends vytěžit maximum.

Passive – Superconductor

pasivní

Dovednosti Eudory způsobí nepřátelům Superconductor na 3 s . Další efekty nastanou, když je nepřítel, který je již ovlivněn Superconductor, zasažen dovednostmi Eudory.

Skill 1 – Forked Lightning

dovednost 1

Eudora vrhá vidlicový blesk a způsobí nepřáteli 400/450/500/550/600/650 (+ 150% celkové magické síly) poškození v oblasti ve tvaru vějíře před ní. Pokud je nepřítel zasažen supravodičem, bude cíli po krátké prodlevě uděleno 240/270/300/330/360/390 (+ 30% k celkové magické síle) magického poškození.

Skill 2 – Ball Lightning

dovednost 2

Eudora spouští blesk ke svému cíli, které se zabývají 350/370/390/410/430/450 (+ 80% celkem Magie Power) magické poškození, ohromující cíl na 1,2 sekundy a snížení cíle o kouzelná Obrana od 20/23/26 / 29/32/35 po dobu 1,8 sekundy. 

Je-li cílová postižen Superconductor, bude blesk rozděleny do menších blesků při zásahu cíle a dalšímu šíření až 3 blízkým cílům, které se zabývají 175/185/195/205/215/225 (+ 40% Celkové magické síle) magie Poškození a omráčení po dobu 0,6 sekundy.

Ultimate – Thunder’s Wrath 

maximální dovednost

Eudora přivolá velkou bleskovou bouři a způsobí cíli poškození 480/660/840 (+ 180% k celkové magické síle) . Mezitím se bleskové náboje rozšíří po zemi a způsobí nepřátelům v okolí magické poškození 360/495/630 (+ 150% k celkové magické síle) .

Pokud je cíl ovlivněn Superconductor, vytvoří se nad hlavou cíle tmavé mraky. Po 0,8 sekundovém zpoždění zasáhne blesk z mraků nepřátelům v oblasti efektu 440 (+ 150% k celkové magické síle) magického poškození.

Metoda dovedností pro Eudoru

Nejprve odemkněte dovednost 1 a upgradujte ji na maximální úroveň. Upgradujtet skill 2 odpovídajícím způsobem. Dokonalé, kdykoli je k dispozici.

Nejlepší sada emblémů a kouzel pro Eudoru v Mobile Legends

Sada emblémů

Jako čistý mág existuje opravdu jen jeden optimální způsob, jak hrát Eudoru, což je použití předmětů Burst a mágového emblemu. Hráčům se doporučuje, aby Eudoru stavěli tak, aby dokázala předvést své silné stránky, které ve velmi krátké době způsobí velmi vysoké poškození.

Zde je optimální znak nastavený pro Eudoru pomocí mágova znaku . Aktivované výhody jsou hbitost (+3) pro zvýšenou rychlost pohybu, pozorování (+3) pro zvýšenou magickou penetraci a magické uctívání jako vybraná výhoda další schopnosti. Zvýšení rychlosti pohybu je pro Eudoru dobré, protože jí to umožní rychlejší rotaci a lepší zabezpečení pozic v křoví.

Průvodce Eudora pro mobilní legendy

Pozorování je pro Eudoru v této meta naprosto nezbytné, protože další statistika Penetrace znamená, že může způsobit větší škody bez ohledu na to, zda nepřítel vezme předměty Magic Resistance. A konečně, Magic Worship je pro Eudoru perfektní, protože její kombo zasáhne nejméně třikrát a způsobí další poškození spálením spolu s již tak šíleným množstvím burst damage.

Bojová kouzla

Flicker se Eudoře velmi doporučuje, aby se pustil do bitvy v jakékoli situaci, protože flexibilita, kterou poskytuje, aby buď překlenula mezeru v záloze, nebo ustoupila od chaotické situace, je pro Eudoru důležitá. V určitých situacích je Flameshot také dobrou volbou, pokud Eudora postrádá poškození, aby dokončil hrdiny života a také Purify, pokud má nepřátelská sestava mnoho hrdinů Crowd Control.

Nejlepší build pro Eudoru v Mobile Legends

Podobně jako u emblémového nastavení existuje pro Eudoru pouze jedna univerzální sestava, na které se dohodnou, aby přinesla to nejlepší z jejích prasklých schopností. Arcane Boots a Divine Glaive jsou dobré, protože poskytují Eudoře ještě více Magic Penetration kromě toho ze sady emblémů.

Průvodce Eudora pro mobilní legendy

Clock of Destiny and Lightning Truncheon je klasická kombinace předmětů pro každého burst mága, který způsobí další poškození podle manové zásoby hrdiny, která může být díky pasivnímu času velmi vysoká. A konečně, Holy Crystal a Blood Wings přidávají pro Eudoru více magické síly, díky čemuž její schopnosti způsobují větší škody a umožňují jí lepší škálování do late hry. Celkově se stavba soustředí na maximalizaci rozsahu poškození, které si Eudora dokáže poradit se svými 3 dovednostmi a Passive – Superconductor.

Mobile Legends Eudora Herní tipy

Tento segment v příručce Eudora Mobile Legends Guide se zaměří na tipy a triky během tří fází hry: hra Early, hra Mid a hra Late. Eudora je ve všech 3 fázích relativně silným hrdinou a ve hře Mid si vede zvlášť dobře. Hráč však musí  dobře rozumět mapě,  aby z každého hrdiny dostal to nejlepší.

Early game

Zajistěte křoví vedle Lithowanderer This game-changing Lithowanderer buff is every jungler's dream | ONE Esports | ONE Esports hned po dosažení mid lane. Ve většině případů bude Eudora hrát jako podpora v mid lane a vaší povinností v early hře je co nejvíce šťouchat a obtěžovat nepřátelského tanka a podporu. Nejprve si vezměte Skill 1, abyste maximalizovali oblast účinku (AoE), u které můžete způsobit poškození poke. Toto místo v křoví je obzvláště dobré, protože poskytuje snadný přístup k nepřátelům, kteří jdou kolem.

Mobile Legends Eudora GuideEudora na bojišti

Na úrovni 2 Eudora odemkne svoji dovednost 2, což jí umožní omráčit nepřátele. Pokud je v poli jediný nepřítel, aktivujte pomocí kombinace  Skill 2 + Skill 1 Superconductor na Skill 1 a způsobte větší poškození. Pokud existuje více nepřátel, použijte kombinaci Skill 1 + Skill 2, abyste způsobili mírné poškození a na krátkou dobu je všechny omráčili. Pokračujte v čištění minionů v mid lane až do úrovně 4 a pomozte svému tanku / junglerovi, pokud mají problémy poblíž mid lane.

Mid game

Na úrovni 4 je Eudora již schopná zabít téměř každého hrdinu nepřátelského týmu. Skrýt se znovu v křoví poblíž Lithowanderer nebo poblíž nepřátelské džungle. Pokud se Jungler nebo Support dostanou do dosahu, může Eudora použít následující kombinaci dovedností k okamžitému roztavení jejich HP.

Dovednost 2 + Ultimate + Dovednost 1

To je téměř zaručené zabití pro kohokoli, v závislosti na rozdílu ve zlatě. Pokud je nepřítel mírně mimo dosah, hráči se mohou rozhodnout použít Flicker k uzavření mezery, jen si buďte jisti, že poblíž nejsou žádní další nepřátelští hrdinové, kteří by je podpořili. V této fázi může Eudora také následovat Tanka, aby se po vyklizení mid lane přešla do dalších lanes.

Late Game

Ve hře Late by Eudora už měla mít většinu svých základních předmětů a způsobí šílené poškození díky kombinaci Skill 2 + Ultimate + Skill 1 . Tato fáze je zásadní pro vítězství ve hře, protože nechat se vyzvednout nepřítelem bude bezcenné, pokud váš tým skončí týmovým bojem.Průvodce Eudora pro mobilní legendy

Nejlepší je buď zůstat ukrytý v křoví, abyste přepadli nepřítele Junglera, aby váš tým získal výhodu v týmových bojích, nebo aby se zmocnil Lorda nebo se potuloval se svým tankem, aby zajistil cíle a dobré zabití.

Závěrečné myšlenky

Eudora je v současné době jedním z nejvíce broken mágů v ML kvůli své zvláštní schopnosti pozastaví kteréhokoli z nepřátelských hrdinů z bezpečné vzdálenosti. Její arzenál je doplněn slušným omráčením a spoustou burst damage, což je ideální pro škálování z dominantní hry Early do velmi děsivé hry Mid and Late. Celkově je teď ve hře meta-pick-or-ban hrdina, dokud se neobtěžuje. Tyto tipy vám jistě pomohou vést snadné výhry s Eudorou v Mobile Legends.

Mobile Legends Eudora transparent: Vivo skin

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://gamingonphone.com/guides/mobile-legends-eudora-guide-gameplay-tips/ , https://www.deviantart.com/b-la-ze/art/Mobile-Legends-Eudora-transparent-Vivo-skin-738688461