Aamon Mobile Legends Popis nových dovedností hrdiny!

Aamon

Nejnovější Mobile Legends Assassins přichází na server Mobile Legends Advance. Je jedním z nejzajímavějších zabijáků s masivním poškozením výbuchu, podobně jako jeho bratr Gussion. Má také schopnosti skrývat se, způsobovat poškození ve fyzickém a magickém poškození a nakonec se bezpečně dostat do boje a zabít jejich zadní linii. Pro ty, kteří se o hrdinu zajímají, možná budete chtít zkontrolovat jeho popis dovednosti.

Aamon Skill Gameplay:

odkaz na video:https://www.youtube.com/watch?v=aB1nT3EEPZg&t=1s

Aamon Skill Popis:

  • Pasivní – neviditelné brnění : Pokaždé, když Aamon použije běžnou dovednost, jeho brnění vygeneruje zlomyslnou čepel, která dokáže při zásahu absorbovat a kondenzovat nepřátelskou magii na démonickou čepel .

Démonické čepele se objeví v blízkosti cíle. Absorpce démonické čepele umožňuje Aamonovi ukládat energii a krátce vstoupit do neviditelného stavu, během něhož nemůže být zaměřen, a získává 70% rychlosti pohybu navíc, která se během 3 s rychle snižuje.

V neviditelném stavu Aamonův další útok ukončí stav a zvýší poškození jeho základních útoků na 50 (+ 100% celkem fyzické ATK) (+ 50% celkem magické síly) na 2,5 s.

Zabití hrdinů také generuje Demonic Blade poblíž.

  • Skill 1 – Soul Blades : Aamon vrhá Malefic Blade na blízkého nepřítele. Způsobení 150/174/198 222/246 270 (+30% celkové magické síly) Magické poškození a jejich označení. Po krátkém zpoždění Aamon vykouzlí kolem sebe dalších 5 čepelí, které se náhodně zafixují a letí k blízkým nepřátelům, přičemž každá způsobí 60/68/76/84/92/100 (+ 10% k celkové magické síle) magické poškození (120% poškození proti označený nepřítel).

Aamon okamžitě resetuje cooldown Basic Attacks. Každý vylepšený útok snižuje cooldown dovednosti o 0,5 s.

  • Skill 2 – Slayer Blades : Aamon vrhá Malefic Blades dopředu. Po zásahu způsobí každý Malefic Blade 150/170/190/210/230/250 (+ 60% k celkové magické síle) magického poškození a okamžitě se změní na Demonic Blade a vrátí se k Aamonovi.

Pokud není zasažen žádný nepřítel, Malefic Blades absorbuje tenkou energii ve vzduchu a po 1 sekundě se vrátí k Aamonovi. Energie může Aamonovi umožnit pouze okamžitý vstup do neviditelného stavu a nebude ukládat další energii pro jeho brnění.

  • Ultimate – Endless Blades : Po krátké době channelingu Aamon transformuje veškerou svou energii na 6-12 Malefic Blades a hodí je na blízké nepřátele, z nichž každý způsobí 60/80/100 (+12% k celkové magické síle) magické poškození.

Počet vržených Bláznivých čepelí se zvyšuje s počtem Démonických čepelí uložených v Aamonově brnění.

Poškození z Malefic Blades se zvyšuje se ztraceným HP nepřítele, maximálně na 150%, když je HP nepřítele pod 30%.

 

 

  • Tak co říkáte na nového hrdinu Aamona?♥

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z: https://duniagames.co.id/discover/article/patch-notes-1-5-98-mobile-legends/en ,https://www.youtube.com/watch?v=aB1nT3EEPZg&t=1s , https://mmoculture.com/id/2021/07/penjelasan-skill-set-hero-terbaru-mobile-legends-aamon-the-duke-of-shards/ , https://roonby.com/2021/07/19/aamon-mobile-legends-new-hero-skill-description/