Bane Mobile Legends Časově omezené události dává hráčům permanentní skin zdarma!

Mobile Legends vždy rozdával svým hráčům nějaké věci zdarma. Je to jen to, že si mnoho lidí neuvědomuje, že například nejnovější událostí je online webová událost, která vám pomůže trvale získat Bane skin zdarma.

Ačkoli vypadá jako mem, Bane je jedním z nejvýznamnějších hrdinů v Mobile Legends. Jeho schopnost zabíjet ostatní a uzdravovat se přitom je tak silná, že je velmi nepříjemné s ním jednat. Nejen to, jeho ultimátum, která by vás mohla omráčit, odrazit a zároveň zpomalit, z něj dělá konečného iniciátora pro své týmové kolegy.


Tato událost je šťastným losováním, kde hráči potřebují pouze sledovat reklamy, aby mohli losovat zdarma, a základní skin Deep Sea Monster lze trvale získat zdarma. Nejsou v tom žádné háčky. Nemusíte platit vůbec nic, a pouze postupujte podle pokynů ke sledování některých reklam, abyste měli šanci na losování zdarma.

Pro ty, kteří již skin mají, můžete ji použít k získání vzácných fragmentů k nákupu dalších drahých skinů v obchodě.


Tuto událost můžete najít po přihlášení do hry Mobile Legends Game> Events> Free Lucky Draw Event.


Mobile Legends je bezplatná hra MOBA pro Android a iOS. Hráči budou posláni do země úsvitu v zápase 5v5, aby bojovali proti sobě a zničili svou základnu. Hráči si budou moci vybrat více než 100 nových hrdinů, kteří budou bojovat proti sobě s různými dovednostmi a strategiemi. Ti, kteří mají dovednosti, vyhrají hru!

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z : https://roonby.com/2021/07/22/bane-mobile-legends-limited-time-events-gives-players-free-permanent-skins/