Natan: Nejlepší tipy pro build, emblém a hru

Natan je 107. hrdinou vydaným ve stále populárnější hře Mobile Legends: Bang Bang . Je cestovatelem času tradicí a střelcem, který ve hře může způsobit magické poškození, podobně jako Kimmy . On je nejlépe známý pro jeho dobrou míru udržitelnosti v bojích a může způsobit slušné množství škod v průběhu času, ale čelí problémům s mobilitou. Předtím jsme provedli podrobnou  analýzu hrdiny  Natana, když se objevil na pokročilém serveru MLBB  . V této příručce se budeme zabývat tím, jak stavět a hrát Natana v Mobile Legends, počínaje jeho dovednostmi, emblémy a doporučením kouzel, až po předměty a tipy na hraní.

Obsah
  1. Analýza dovedností
  2. Nejlepší sada emblémů a kouzel pro Natana v Mobile Legends
  3. Nejlepší build pro Natana v Mobile Legends
  4. Mobile Legends Natan Gameplay Tips
  5. Závěrečné myšlenky

Analýza dovedností

Natan má základní dovednosti se 3 aktivními a 1 pasivními dovednostmi. Jeho sada dovedností se točí kolem vysokého poškození poke a přetrvávajícího soupeře v situaci 1v1, nebo způsobení poškození AoE v týmových bojích. O Natanovi se nepočítá, že by měl velké poškození, ale místo toho je velmi dobrý v neustálém způsobování poškození, většinou z nízkého cooldownu jeho dovednosti 1. V tomto průvodci Natanem se podívejme, co jeho dovednosti dělají přesně a jak z nich vytěžit maximum v Mobile Legends.

Passive – Theory of Everything

pasivní natan

Pokaždé, když Natan nebo jeho reverzní klon zasáhne nepřítele dovedností, získá hromadu zapletení. Každý stack zvyšuje svoji rychlost útoku o 15% a rychlost pohybu o 7,5% po dobu 5 sekund, a to až o 6 stacků .

Natanův projektil ze základních útoků se k němu po střelbě vrací a způsobí ( + 70% celkem fyzické ATK ) ( + 30% celkové magické síly ) magické poškození nepřátelům na jeho cestě. Může také převést 100% fyzického Lifesteal a penetrace na kouzlo života a penetraci.

Skill 1 – Superposition

dovednost 1 natan

Natan vystřelí hustou energii a způsobí nepřátelům na jeho cestě poškození 200/260/320/380/440/500 (+ 180% k celkové fyzické ATK) (+ 120% k celkové magické síle) . Tato dovednost je základní dovedností a hlavním zdrojem poškození Natana kromě jeho základního útoku. Může projít několika nepřáteli a má docela dlouhý dosah, což z něj činí dobrou dovednost při dokončování nepřátel na dostřel nebo čištění minionských vln.

Skill 2 – Interference!

dovednost natan 2

Natan vypustí gravitační přitahovač, který nese nepřátele na kontaktu po cestě a způsobí jim poškození 150/180/210/240/270/300 (+ 50% Total Physical ATK) (+ 70% Total Magic Power) . Lákadlo exploduje po dosažení cíle, odhodí okolní nepřátele a způsobí jim poškození 30/35/40/45/50/55 (+ 10% k celkové fyzické ATK) (+ 14% k celkové magické síle) .

Jedná se o dovednost Natan’s Crowd Control (CC), která mu umožňuje odhodit nepřátele blízko sebe a vtáhnout je do středu jako černá díra. Dělá slušné poškození AoE a měl by být použit v kombinaci se Skill 1 pro maximální poškození v early hře.

Ultimate – Entropy?

konečný natan

Natan přivolá reverzní klon, který trvá 8 sekund v dosahu 8 yardů. Reverzní klon zdědí 30% / 35% / 40% jeho atributů útoku a kopíruje všechny Natanovy pohyby a útoky obráceně. Use Again: Natan se vrhne na určitou vzdálenost směrem k reverznímu klonu a zadá 2 sekundy cooldown. Pokud je reverzní klon příliš daleko od Natana, zmizí.

Natan’s Ultimate dovednost je velmi cool, protože přivolává jeho kopii, která způsobí zlomek škody, kterou Natan způsobí, což v zásadě způsobí Natanovi další poškození. Dovednosti, které Natan vrhá, bude klonem také seslána na stejné místo, bez ohledu na to, jak daleko je klon od Natana. Klon může také dát Stacks pro Natan’s Passive, což je užitečné v týmových bojích.

Metoda dovedností pro Natana

Nejprve odemkněte dovednost 1 a upgradujte ji na maximální úroveň. Podle toho upgradujte Skill 2 a Ultimate, kdykoli je k dispozici.


Nejlepší sada emblémů a kouzel pro Natana v Mobile Legends

Emblem Set

Natan je na divném místě mezi Gold Lanerem a Junglerem, protože ho lze hrát v obou rolích. V této příručce Mobile Legends se zaměříme na aspekt Gold Laner, protože pro Natan je bezpečnější hrát na Gold Lane. Jeho emblém může být buď znak Assassin, nebo Mage . Nastavení se zaměří na penetraci a rychlost pohybu.

Assassin Emblem

Průvodce Natan Mobile Legends
V tomto Assassin emblem setup, 3 body are put in Movement Speed , 3 points into Physical Penetration , a 1 point into Killing Spree . To je užitečné, pokud hrajete Natana jako Junglera nebo agresivního Střelce, protože vám dá HP a rychlost pohybu, jakmile zabijete, což vám umožní déle vydržet na bojišti.

Mage Emblem

Mobile Legends Natan Guide

U tohoto nastavení mágového znaku se 3 body dají do rychlosti pohybu , 3 body do kouzelné penetrace a 1 bod do Mystery Shopu . Natan je střelec mid až late hry a potřebuje nějaké postavené předměty, aby mohl mít velký dopad na bitevní pole. Mystery Shop je pro něj skvělý, protože zlevňuje předměty a umožňuje Natanovi získat dřívější výhodu nad svými protivníky.

Bojová kouzla

Natan se ze všeho nejvíce potýká s mobilitou, takže je naprosto nezbytné využít Flickera nebo Sprintu, aby se zvýšila jeho šance na únik z lepkavých situací nebo na pronásledování nepřátel. Natan může také použít Purify, pokud je v nepřátelském týmu mnoho nepřátel těžkých CC.


Nejlepší build pro Natana v Mobile Legends

Pokud jde o jeho sestavení vybavení, bude zaměřeno na penetraci, rychlost útoku a kritiku . Natan si může vybrat ze 3 bot, které má postavit: Arcane, Swift nebo Magic Shoes. Arcane Boots poskytuje další Magic Penetration hned od začátku a umožňuje Natanovi způsobit vyšší poškození na začátku hry. Swift Boots je také dobrý, protože zvyšuje jeho rychlost útoku, což mu umožňuje dobré škálování do poloviny hry.Průvodce Natan Mobile Legends

Kouzelná obuv může být důležitá, protože Natan potřebuje udržet své stacky, aby se rychle pohyboval po mapě, a zkrátí dobu cooldownu jeho dovedností. Pokud jde o jeho základní předměty , Scarlet Phantom a Berserker’s Fury jsou rozhodně nenahraditelné, protože Natanovi dávají vysokou rychlost útoku a kritickou šanci, a proto jeho základní útok způsobí velké škody. Dalšími položkami v jeho sestavě mohou být Haasovy drápy nebo Endless Battle for Lifesteal, Divine Glaive nebo Malefic Roar pro další penetraci nebo Wind of Nature a Immortality pro větší obranu a užitečnost.

Celkově by se Natan měl zaměřit na řešení velkých, ale trvalých škod. Jeho klíčové body jsou v Attack Speed ​​a Penetration, které jsou buffovány pouze u určitých předmětů.


Mobile Legends Natan Gameplay Tips

Natan je jedinečný střelec, protože jeho základní útok se po střele odrazí zpět k němu a je schopen dvakrát zasáhnout několik nepřátel. Ačkoli se zdá, že jeho dovednosti jsou snadno pochopitelné, jeho celková hra je docela obtížná. Náš průvodce Mobile Legends Natan obsahuje dokonalý herní plán pro early, mid a late hru. Hráč však musí  dobře rozumět mapě,  aby z každého hrdiny dostal to nejlepší.

Early(brzká) hra

Natan je střelec, takže při hraní Natana se vydejte po Gold uličce. I on může být hrán jako Jungler, ale nedoporučuje se to, protože má průměrnou early hru a late hru ve srovnání s jinými Junglery. Když dojedete do pruhu, nejprve odemkněte dovednost 1 a začněte čistit minionovou vlnu.

Průvodce Natan Mobile Legends
Natan na bojišti

 

Pokokejte nepřítele svými schopnostmi, pokud je to možné, a pokuste se udržet vyšší HP než oni. Gold ulička je naproti želvě, takže na začátku hry nespoléhejte na spoluhráče. Farměte co nejvíce, abyste získali výhodu nad nepřátelským gold lanerem, a vyřaďte jej, abyste mohli asistovat ve středním pruhu. K popíchnutí nepřítele můžete použít následující kombinaci dovedností:

Dovednost 2 + Dovednost 1

Mid(střední) hra

Ve hře je Natan dobrým týmovým kolegou, který bojuje. Nejprve otevřete dovednost Ultimate a poté použijte kombo Skill 2 + Skill 1 a získejte maximální stacky. Čím více stacků máte, tím rychleji se můžete pohybovat po bojišti, abyste spamovali základní útoky a způsobili poškození.

Průvodce Natan Mobile Legends
Natan v mobile legends

Pokud vidíte blížící se hrozící hrozbu, snažte se jí vyhnout pomocí Flickeru nebo pomlčky z druhé fáze Ultimate. V polovině hry je stále prioritou bránit váš pruh a tlačit věže společně se svým týmem. Buďte opatrní na nepřátelské hodnosti, protože Natan má extrémně omezenou pohyblivost a těžko se vyhýbá vrahům.

Late(pozdní) hra

V late hře bude mít Natan většinu nebo všechny předměty postavené a je schopnen způsobit velké poškození a dobře se udržet v boji. Ujistěte se, že v týmových bojích nebudete brzy omráčeni nebo CCed, protože nepřátelský tým bude pravděpodobně vypadat, že v boji vybere nejprve Natana nebo Junglera. Zůstaňte za tankem a způsobujte poškození z bezpečné vzdálenosti, dokud nebude jasné, že nepřítel již nemá žádné dovednosti CC, poté se přesuňte a pokuste se je eliminovat. Pomozte svým spoluhráčům zajistit cíle z late hry, jako jsou Inhibitor Turrets a Lord, a pokud je to možné, ukončete hru.


Závěrečné myšlenky

Natana není snadné se naučit nebo hrát pro začátečníky MLBB. V ideálním případě je dobré ovládnout další hrdiny Marksmana, jako jsou Claude, Moskov a Hanabi, pokud chcete skutečně ovládnout Natana. Podobně jako Claude, i Natan spoléhá na to, že téměř po celou hru plně stackuje, a proto bude muset neustále udržovat své schopnosti nebo hrdiny, aby si udržel plné stacky. Stejně jako Moskov je jeho rozsah útoků malý, ale dokáže probodnout nepřátele a má vysokou rychlost útoku.

A konečně je důležité si uvědomit, že Natan má omezenou pohyblivost a často se bude spoléhat na spoluhráče z Support nebo Tank, aby během týmových bojů zajistili adekvátní krytí pro Natan, aby skutečně vzkvétal. Celkově vzato bude Natan zničujícím hrdinou, bude-li hrát správně a ve správném složení týmu. Tyto tipy vám určitě pomohou vést snadné výhry s Natanem v Mobile Legends.


 

Odkaz na video : https://www.youtube.com/watch?v=IZFMwNRiQPc&t=112s

 

                                                                                                                                                           čerpáno z https://gamingonphone.com/guides/mobile-legends-natan-guide-gameplay-tips/