Carmilla vítězí v Reforge Posilněte své legendy na první akci!

Mobile legends nedávno vydaly novou akci pro své hráče, která chce předělat své hrdiny. Jedná se o druhou akci, kde hráči budou moci předělat své oblíbené hrdiny na ty, kteří mohou v současné META bojovat. Hráči mohou hlasovat pro své nejoblíbenější hrdiny ve hře, a pokud vyhraje, pak ji Moonton předělá.

Zajímavé je, že pouhý den po zahájení akce Carmilla vítězí s převahou, poprvé pro ni hlasovalo téměř 26milionů lidí. Je to opravdu zajímavé, protože sama Carmilla je opravdu dobrým pomocným hrdinou, který umožňuje týmový boj a snadné týmové zabíjení využíváním jejích schopností. Což vede k tomu, že se někteří lidé ptají, jestli je událost zmanipulovaná Moontonem, a sám Moonton už má plán, jak ji ve hře předělat.

Mobile Legends released the New hero Carmila and its explanation - Gamerawan


Většina lidí požaduje, aby Vexana a Faramis získali předělání od Moontona, a to by určitě mělo mít nějaký vliv na události Mobile Legends Reforge the legends, ale dostali se jen kolem 5. pozice. ale co si myslíte o této akci? Myslíte si, že je to zmanipulované? Nebo si myslíte, že je to spravedlivé?

Mobile Legends je bezplatná hra MOBA pro Android a iOS. Hráči budou v zápase 5v5 posláni do země úsvitu, aby proti sobě bojovali a zničili svou základnu. Hráči si budou moci vybrat více než 100 nových hrdinů, kteří budou bojovat proti sobě s různými dovednostmi a strategiemi. Ti, kteří mají tuto dovednost, hru vyhrají!

                                                                                                                                                              čerpáno z https://roonby.com/2021/07/26/carmilla-wins-by-a-land-slide-in-mobile-legends-reforge-your-legends-first-event/