Jak získat exkluzivní skin Bren Esports Lancelot za poloviční cenu

Dobrá zpráva, fanoušci Bren Esports! Skin Mobile Legends, na kterou jste všichni čekali, dorazila do Země úsvitu. Trailer na Bren Esports Lancelot , skin šampiona M2, je venku.

Ukažte svou podporu skinem šampiona M2, Bren Esports Lancelot

Mobile Legends: Bang Bang Bren Esports Lancelot

Skin šampiona M2 byla odhalena na oficiální stránce YouTube Mobile Legends: Bang Bang , která ukazuje podpisového vraha, kterého často používá M2 World Champion MVP, Karl „KarlTzy“ Nepomuceno.

Lancelot nosí futuristické brnění barevné v Brenově klasickém zlatém a černém schématu v tento jedinečný skin šampionů M2. Stylový meč a pelerína dotvářejí vzhled, což z něj dělá kůži, kterou si musí koupit všichni jejich fanoušci.

KarlTzy byl pro Bren Esports důležitým hráčem, protože byl hlavní palebnou silou jejich historického vítězství v mistrovství světa M2 . Byl také jediným hráčem, který zaznamenal Savage v turnaji proti japonskému 10s Gaming Frost .

Bren Esports Lancelot dovednosti

Vzhledem k tomu, že skin šampionátu M2 je klasifikován jako epická úroveň, mnoho z jeho dovedností bylo změněno tak, aby odpovídalo estetice Brena Esporta. Lancelot nyní zanechává směsici zlaté a modré stopy, kdykoli použije defekt.

U Thorned Rose se nyní objeví zlatá silueta hrdiny na každé straně, kdykoli tuto schopnost seslal. Když použije svůj konečný, Phantom Execution, logo Bren Esports se nyní objeví na špičce, kdykoli nabije dovednost.

Jak získat Bren Esports Lancelot za poloviční cenu?

M2 šampion skin je získatelný epický skin ceněný 899 diamanty. Můžete ho však získat za 599 diamantů, pokud úspěšně dokončíte všechny úkoly ve speciální předprodejní akci Mobile Legends.

Hráči mohou navíc získat slevy až 25 diamantů tím, že požádají přátele o pomoc. Pokud chcete pouze vyzkoušet skin, můžete si zkušební kartu zakoupit pouze za 20 diamantů, které vydrží tři dny, nebo 40 diamantů za sedm dní.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://www.oneesports.gg/mobile-legends/bren-esports-lancelot-skin-price/