5 nejlepších hrdinů, kteří se postaví Natanovi v mobile legends, které byste měli použít

Máte potíže s Natanem v Zemi úsvitu? Zkuste použít jednoho z těchto hrdinů, abyste získali náskok před novým střelcem!

Natan je nejnovější střelec v Mobile Legends . Jelikož je ve hře stále nový, většina hráčů se s ním těžko vypořádává. V zemi úsvitu existuje několik způsobů, jak Natanovi čelit, jedním z nich je použití určitých hrdinů, o nichž budeme v tomto článku diskutovat.

Kteří hrdinové tedy mohou Natanovi v Mobile Legends čelit ? Bez dalších okolků se do toho pusťme.


1. ChouMobile Legends Natan Counter

Není žádným tajemstvím, že Chou je oblíbenou volbou pro téměř každého hrdinu v Mobile Legends , včetně Natana. Chou’s Jeet Kune Do je perfektní pro narušení Natanových pohybů, zatímco jeho The Way of Dragon lze použít k oddělení Natana od jeho spojenců.

Kromě svých CC, které mohou způsobit, že je Natan bezmocný, je Chou také schopen rozdat obrovské množství škod, aby Natana okamžitě vypnul – zvláště pokud použijete pro Choua stavění Full Damage.

2. LingMobile Legends Natan Counter

Dalším dobrým hrdinou, jak se vypořádat s Natanem, je Ling , hrdina s vysokou pohyblivostí. Jednou z největších slabin Natana je, že mu chybí solidní únikový nástroj, a Ling toho může využít a učinit Natana zcela bezmocným.

S Lingovým Finch Poise se může snadno natáhnout na Natana a rychle ho dokončit. Ling je pro Natana pravděpodobně nejsilnějším hrdinou.

3. SaberMobile Legends Natan Counter

Saber je dalším hrdinou, který pro Natana může být snadno noční můrou. Atentátník, který je na začátku hry mimořádně silný díky své schopnosti uzamknout své cíle. S jeho Triple Sweep se Saber může zablokovat a způsobit Natanovi obrovské škody.

Pokud je Natan v dosahu Saberova útoku, Natan bude okamžitě vymazán z mapy.

Přečtěte si také:

4. BenedettaMobile Legends Natan Counter

Dalším vrahem, který může být pro Natana v Mobile Legends dokonalým hrdinou, je Benedetta, vrah, který je stejně hbitý jako Ling. Kvůli jeho pasivitě se Benedetta může přiblížit ke svému cíli – okamžitě uzavře svou vzdálenost k Natanovi a okamžitě ho zabije.

Škoda, kterou Benedetta generuje, je dost na to, aby Natan zkomplikovala život v týmových bojích, protože ho může zabít palbou útoků.

5. EudoraMobile Legends Natan Counter

V neposlední řadě tu máme Eudoru jako perfektního hrdinu pro Natana, mága, který díky svému šílenému poškození výbuchem dokáže zabít jakéhokoli hrdinu pouhým jednoduchým kombem.

To bylo pět nejlepších hrdinů, které byste měli zvážit, abyste se postavili proti Natanovi v Mobile Legends .

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://duniagames.co.id/discover/article/ini-5-hero-counter-natan-mobile-legends-terbaik/en