Trial of Knowledge

Od poslední akce Trial of Knowledge v sezóně 20 se hráči netrpělivě těšili na návrat této akce. Čekání je u konce. Tato událost potrvá od 31. července 2021 do 15. srpna 2021.


O akci Trial of Knowledge v Mobile Legends

Odměny a bodový systém

Tentokrát akce Trial of Knowledge přináší různé odměny ve hře, včetně zkušebních karet pro Sun’s „Rock Star“ a Chang’e „Floral Elfo“ . Kromě toho obsahuje permanentní zkušební verzi znalostí Avatar Borders, fázi 1, 2 a 3 Avatar Borders a mnoho dalších pro hráčeZkušební verze mobilních legend Odměny a bodový systém akce Trial of Knowledge

Hráči si mohou tyto odměny vyměnit na kartě obchodu v události získáním bodů z kvízu Trial of Knowledge. To prověří znalosti hráčů o tradici Mobile Legends. Hráči mohou kvíz absolvovat dvakrát denně, na každý kvíz celkem 5 otázek. Za každou otázku dává správná odpověď +10 bodů , zatímco nesprávná +3 body , přičemž za neposkytnutí odpovědi na uvedenou otázku se body nepřidělují. Bonusové body budou uděleny hráčům, kteří zodpoví více správných odpovědí v kratším čase.

Hráči, kteří nedokončí celý kvíz nebo odejdou v polovině, nebudou považováni za úspěšnou účast. Účast tedy nebude započítána a hráči nebudou uděleny žádné body. Účast bude započítána pouze tehdy, když hráč dokončí kvíz a získá odměny .


Protokol chyb

Zkušební verze mobilních legend Chybový protokol v události Trial of Knowledge

Pod protokolem chyb události si hráči mohou prohlédnout poslední 3 otázky, na které odpověděli špatně nebo neodpověděli , což se zobrazí až poté, co hráči ve hře dokončí kvíz v této události.

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://gamingonphone.com/news/mobile-legends-trial-of-knowledge-event/