Mobile legends: Připravované skiny na srpen 2021

Které skiny získáte?

Jak Mobile Legends: Bang Bang pokračuje ve své cestě jako rychle se rozvíjející online hra Battlefield Arena (MOBA) pro více hráčů 5v5, každý měsíc se vytváří a vydává stále více fantastických skinů. V srpnu 2021 společnost Mobile Legends již oznámila drzý pohled na skiny, které mají přijít ještě tento měsíc. Budou diskutovány 3 nejlepší skiny, které tento měsíc získáte. Kromě toho provedeme průchod přibližným datem vydání skinů, jejich cenou a budoucí dostupností.Image

Mobile Legends: Připravované skiny na srpen 2021

1. Lancelot „BREN Esports“Mobile Legends Srpen 2021 Skiny

Tento skin Lancelot je určitě jeden, na kterej je třeba dávat pozor. Je to jeden z skinů, který rozhodně stojí za to. V důsledku vítězství na mistrovství světa M2 , BREN Esports vyhradila právo vybrat jak mistr a přispět k návrhu skinu na oslavu vítězství. Tento oslnivý skin navždy zapamatuje BREN jako divokého konkurenta na profesionální scéně MLBB . Mobile Legends Srpen 2021 Skiny

Dobrým způsobem, jak získat tento skin za dobrou cenu, je akce Bren Esports Presale . Z výchozí ceny 899 diamantů mohou hráči tuto cenu snížit na pouhých 499 diamantů . K tomu musí hráči splnit sadu úkolů. Patří sem například používání skinu ve hře, žádání přátel o pomoc a pomoc dalším přátelům. Lancelot skin bude v prodeji 9. srpna 2021 . Bude to stát částku poté, co budepřijatá zlevněná částka odečtena z akce Předprodej.


2. Balmond “God of Mountains

Mobile Legends: Skin Bang Bang, God of Mountains Balmond

Další sběratelská akce bude brzy v Mobile Legends v měsíci srpnu 2021 a hlavní odměnou bude Balmond Skin . Tento skin je ve skrýši již dlouhou dobu a od roku 2018 je skinem vítězem průzkumu . Konečně Moonton přináší na tento skin světlo poté, co byl delší dobu uložen. Uvidíme, jak se budou hráči Balmonda radovat, protože tento nyní meta hrdina získává nový lesklý skin. Kromě toho jsou v této sběratelské akci nárokovatelné také Alice’s „Wizardry Teacher“ a Fanny’s „Skylark“ . Sběratelská událost bude pravděpodobně debutovat 5. srpna. Hráči to bude stát kdekoli od 3000 do 6000 diamantů nebo Krystaly Aurory.

Čtěte také:


3. Wanwan „E-girl“Mobile Legends Srpen 2021 Skiny

A konečně, tento Wanwan „E-girl skin“ je nejlepší sázka pro hráče, kteří přišli o skin Wanwan’s Collector „Pixel Blast“. S tímto skinem vystřelí řada barevných střepů, ne v rozsahu kresleného Pixel Blastu, ale dost na to, aby rozsvítilo celé bojiště. Na 749 diamantech jako speciální skin se vyplatí sehnat . Skin se má uvolnit přibližně v polovině srpna, 14. dne.


  • 1.srpna: Luo Yi – Siren Priestess (srpen 2021 Starlight) Skin 550 Diamonds
  • 5.srpna: Tigreal – Gold Baron (Special) Skin 749 Diamonds
  • 23.srpnaOdette – Virgo Z(odiac) Skin (k dispozici v události Zodiac Summon)
  • 24.srpnaTransformers: Linkage Opening Limited-Time Event ( Patří sem Johnson – Optimus Prime, X.Borg – Bumblebee a Granger – Megatron)
  • 25.srpna: Moskov – Twilight Dragon (Epic) Skin Limited-Time Comeback 899 Diamonds
  • 27.srpnaAulus – Warrior of Ferocity + Aulus – Beserker (Basic) Skin

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://gamingonphone.com/news/mobile-legends-leaks-upcoming-skins-august-2021/