Nejlepší build Balmond právě teď v Mobile Legends: Bang Bang

Roztočte to a vyhrajte!

Mobile Legends: hrdina Bang Bang, Balmond

Pokud v poslední době hodně hrajete Mobile Legends: Bang Bang , možná jste si všimli, že Balmond je skvělá volba.

Jakmile byl Bloody Beast považován za zapomenutého hrdinu, obdržel v patchi 1.5.96 buffy měnící hru , díky čemuž byl v aktuální meta životaschopný.

Jak silný je Balmond právě teď v Zemi úsvitu? A jaké položky byste si měli na Balmondovi koupit, abyste maximalizovali jeho sílu? Pojďme to zjistit.


Balmondovi nadšenci v Mobile Legends patch 1.5.96Mobile Legends: Bang Bang skin, Ghoul Fury Balmond

Tato čísla dokazují, jak silný

Skill 2 – Cyclone Sweep

  • Cooldown snížen ze 7 s na 6 s

Ultimate – smrtící počítadlo

  • Cooldown snížen z 32-24s na 28-18s

Možná to nevypadá moc, ale tyto dvě dovednosti se sníženým cooldownem znamenají na bojišti hodně. Například Cyclone Sweep trvá zhruba tři sekundy. S pouhým šestisekundovým cooldownem můžete tuto dovednost používat v zásadě každé tři sekundy.

To samé platí pro Lethal Counter. Jeho konečným cílem je v podstatě okamžité zabití hrdinů s nízkým zdravím. Drasticky nižší cooldown znamená, že je to v podstatě lepší verze Battle Spell, Execute, v každém klíčovém týmovém boji.


Jaká je nejlepší verze Balmond právě teď na patchi 1.5.96?Mobile Legends: Skin Bang Bang, Savage Pointguard Balmond

Balmond má velmi výkonnej build, který díky pasivnímu Bloodthirstu dokáže snadno zabíjet nepřátele a zároveň se uzdravovat. Jedinou překážkou, které čelí, je cooldown jeho schopností.

S ohledem na to je nejlepší v jeho sestavě kombinovat kombinaci poškození, HP a položek snižujících cooldown, aby se maximalizoval potenciál Bloody Beast.

Zde je Balmondova sestava pro standardní hru:

  • War Axe
  • Bloodlust Axe
  • Oracle
  • Dominance Ice

Tyto položky poskytují Balmondovi potřebné statistiky, aby se staly nezastavitelnými. Pokud se podíváte pozorně, všechny tyto položky poskytují 10% snížení cooldownu. To snižuje cooldown Cyclone Sweep o dalších 1 až 1,5 sekundy.

Vzhledem k tomu, že tento hrdina nepotřebuje manu, můžete nyní Cyclone Sweep často využívat k protáčení cesty k vítězství.

Oracle for Hunter Strike můžete vypnout, pokud chcete být ofenzivnější, protože obě položky poskytují snížení přebíjecí doby. Pasiv Hunter Strike poskytuje buff rychlosti pohybu, který funguje dobře s Balmondovou sadou.

Pokud jde o upgrade bot, můžete jej zapnout v závislosti na nepřátelské sestavě. Warrior Boots proti sestavě těžkého fyzického poškození a Tough Boots, pokud má nepřátelská skladba spoustu dovedností ovládání davu a magického poškození.

V pozdní hře si můžete postavit Immortality pro extra schopnost přežít. Zde je důležité poznamenat, že redukce cooldownu nejlépe spolupracuje s Balmondem v aktuální meta na patchi 1.5.96.

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://www.oneesports.gg/mobile-legends/best-balmond-build-mobile-legends/