Co znamená oblíbený herní slovo „poke“ v mobile legends?

Když výraz získává na sociálních médiích větší popularitu, co znamená „poke“ v Mobile Legends? Zjistěte více o tom zde!

Pokud jste fanouškem MOBA , je pravděpodobné, že jste již obeznámeni s pojmy jako Carry, flank, last hit, gank, counter atd. Na mobilní scéně MOBA, zejména Mobile Legends , konkrétní výraz „Poke“ si získalo popularitu, ale v této hře má jiný význam. Co tedy znamená „poke“ v Mobile Legends ?

Obecná definice „poke“ ve většině her MOBADefinice poke pro mobilní legendy

Ve většině her MOBA znamená šťouchnutí do soupeře. V tomto případě „poke“ znamená postupné skracování zdraví cíle pomocí schopností.

Hrdinové, kteří v pokingu fungují úžasně, mívají nízké schopnosti cooldownu a dovednosti – schopnosti, které vyžadují, aby hráči mířili ručně na dálku předpovídáním pohybu cíle, například Guinevere’s Energy Wave (1).


Použití poke v hrách MOBADefinice poke pro mobilní legendy

Během fáze laningu je píchnutí užitečné k vyvinutí tlaku na soupeře, abyste mohli ovládnout pruh. S pokračujícím poškozením to budou mít protivníci těžké a budou hrát spíše pasivně.

V týmových soubojích hraje poking velkou roli při pomalém skracování zdraví cílů. Takže než vůbec dojde k týmovému boji, vaše cíle nebudou v plném zdraví, což vašemu týmu poskytne náskok před soupeři.


Má tedy „Poke“ v mobile legends jiný význam ?Definice poke pro mobilní legendy

Pokud jste mýtickým hráčem v Mobile Legends , určitě jste slyšeli o bodovém systému, který vidíte po vítězství ve hře. Nyní je v Indonésii výraz „poke“ v této hře zkratkou „ poin kecil “ (malý bod).

Není jasné, kdy a jak se z toho stal výraz, ale mnoho hráčů v komunitě Mobile Legends na to odkazuje poke – obvykle to slouží k dráždění hráčů, kteří ve hře trpí strašným výkonem.

Pokud například váš přítel nebo soupeř nehraje dobře, můžete je škádlit psaním „ poke “ do chatu. Ačkoli je pro toto populárnější výraz „ noob “, většina mobilních legend v Indonésii používá „ poke “ k dráždění ostatních hráčů, kteří hráli špatně.

Jaká je tedy podle vás nejlepší definice „poke“? Používáte to k označení postupného skracování zdraví cíle nebo k poukazování na hráče, kteří hráli špatně? Dejte nám vědět v níže uvedených komentářích!

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://duniagames.co.id/discover/article/apa-arti-poke-mobile-legends-yang-sebenarnya/en