Předělávka Lancelot Mobile Legends je pro Noobs!

Kromě Kagury, která bude brzy vylepšena na pokročilém serveru, se změní ještě tři hrdinové, z nichž jeden je Lancelot, zabijáci, se kterými je zábavné hrát, ale je těžké je zvládnout. Tedy alespoň do příští aktualizace patche, protože verze Revamp Lancelot se změní tak, aby vyhovovala nováčkům hry nebo Noobs.

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=wHULVrPdGU4

Toto předělání ovlivní pouze jednu dovednost zabijáka, ale změněná dovednost je jednou z nejdůležitějších dovedností, s nimiž je Lancelot tak obtížné se vypořádat, což je jeho první dovednost. Lancelotova první dovednost před předělováním je dovednost, při které budete muset mířit tam, kam jdete, a zasáhnout pouze jednoho nepřítele najednou, aby se maximalizovala použitelnost vaší první dovednosti, která označí nepřítele na cestě a resetuje vaše cooldown. Opětovné zasažení stejných nepřátel nezruší váš cooldown, takže se stanete zranitelnými a umožníte nepřátelům potrestat vás, jak uznají za vhodné.

Zatímco přepracovaná verze, Lancelot nemusí své schopnosti vůbec zaměřovat. Svou dovednost budete muset použít jen tak, jak uznáte za vhodné, a dokud nepřátelé, které zasáhnete, nebudou mít vůbec žádné označení, bude se vaše schopnost moci resetovat. Obrázek pro podrobnější informace:


První obrázek je před revampem Lancelot, kde hráči budou muset upravit svůj cíl, aby maximalizovali Lancelotovy schopnosti při zasažení nepřátel. Nesmíte trefit jiný creep s vaším úderem nebo vaše kombo bude zrušeno. Druhým obrázkem je vylepšený Lancelot, kde budou hráči moci střílet, aniž by mířili téměř jako Lancelot v režimu chaosu. Poškození bude samozřejmě vyšší než dříve, protože můžete zasáhnout 4 různé nepřátele po hromadě a dovednost se resetuje sama, pokud je zde jeden nepřítel, který nemá žádné značení.

                                                                                                                                                              čerpáno z https://roonby.com/2021/08/03/lancelot-mobile-legends-revamp-is-for-noobs/