Přepracovaná Kagura Skill Gameplay Mobile legends!

Moonton nedávno oznámil, že se chystají předělat svého mage hrdinu Kaguru. Toto předělání změní nejen její dovednosti, ale také její použitelnost ve hře, což zvýší její hodnotu být META Pick ve hře. Zajímavé je, že předělání může být pro Kaguru to nejlepší.

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=aeYgLI9SQM0

Kagura získá ve hře 2 vylepšené dovednosti, které jsou její první a ultimate dovedností ve hře. Její první dovednosti jsou získání obrovského speed buffu a v poloměru poškození větší než dříve. To vám pomůže při šťouchání a poškozování nepřátel, kteří od vás utíkají, honíte je pomocí deštníku, aniž byste během toho museli způsobit jakékoli poškození, protože předtím budete muset použít dovednost 2 a pak znovu použít svou první dovednost k přemístění deštníku k pronásledování běžících nepřátel. Speed buff vám určitě pomůže v dlouhodobém horizontu.

Nejen to, její ultimate je nyní docela podobná Tigreal ultimate, ale lepší. Vylepšená verze neuvolní prameny linie nepřátelům, ale bude se tahat, pokud ji načasujete správně. To jí pomůže snadno vytáhnout nepřátele pro ty, kteří pomocí Flicker nebo jakéhokoli kouzla snadno vytáhnou své nepřátele. Má také stejné/podobné zpoždění s Tigrealem, ale bez přitahovacího efektu při prvním použití svých schopností.

Toto předělání bude výhodné pro hráče, kteří používají Kaguru, a frustruje je, jak se nepřátelé snadno vyhýbají vaší ultimate schopností. Pokud máte zájem vyzkoušet její předělání vyzkoušejte to na serveru Advance!

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://roonby.com/2021/08/01/revamped-kagura-skill-gameplay-mobile-legends/