5 nejlepších assassinů v mobile legends ze srpna 2021

Zde je seznam nejlepších assassinů v Mobile Legends ze srpna 2021. Pokud jste main assassin, tito hrdinové vám určitě pomohou vyšplhat na hodnosti.


Assassini hrají v Mobile Legends důležitou roli . S Assassinem ve vašem týmu můžete rychle zničit nepřítele Carryho díky vysokému poškození a mobilitě vašeho Assassina. Z mnoha assasinů vydaných ve hře je pět, kteří tento měsíc vyčnívají.

Kdo jsou tedy nejlepší assassini v Mobile Legends pro tento měsíc? Bez dalších okolků se do toho pusťme!

5. LingMobile Legends Best Assassins srpen 2021

Počínaje číslem pět máme Linga , neuvěřitelně hbitého assasina v mobile legends . S jeho Finch Poise může Ling skákat ze zdi na zeď.

Síla Linga není jen jeho mobilita, protože je také schopen rozdat obrovské množství poškození pomocí svého Defiant Sword a Tempest of Blades .

S pouhou jednoduchou kombinací může Ling dokončit všechny poškozené. Navíc může také tak snadno pronásledovat své cíle – což nepříteli Carrymu ztěžuje jednání s ním.

4. KarinaMobile Legends Best Assassins August 2021

Karina se od té doby, co byla nedávno přepracována, výrazně zlepšena. Karina je nyní jednou z nejlepších assassinů v Mobile Legends, která se může snadno stát noční můrou nepřátelského týmu, protože dokáže rychle dokončit své cíle.

Kromě toho hraje její Dance of Blades pro Karinu zásadní roli, protože jí poskytuje další obranu v bojích.

3. LancelotMobile Legends Best Assassins srpen 2021

Jako další tu máme Lancelota , assassina, který má co nabídnout, což z něj činí jednoho z nejsmrtelnějších hrdinů v Zemi úsvitu. S jeho Thorned Rose a Phantom Execution může Lancelot napáchat obrovské škody a díky efektu iframe obou dovedností se dokáže vyhnout útokům nepřátel.

Lancelot je také hbitý hrdina. Pokud přepíná mezi různými cíli, může zajistit, aby jeho defekt neměl cooldown.

Přečtěte si také:

2. BenedettaMobile Legends Best Assassins srpen 2021

U čísla dva máme Benedettu , assassina s otravnou sadou dovedností. Má pasivku, která jí umožňuje snadno se potulovat a stahovat ganky.

Kromě toho má Benedetta také An Eye For An Eye – což jí umožňuje použít svou zbraň k ochraně a poskytuje její imunitu vůči CC efektům a blokuje poškození na 0,8 sekundy.

1. NataliaMobile Legends Best Assassins August 2021

Na vrcholu seznamu je nejlepší assassin v Mobile Legends za tento měsíc Natalia, zabiják s děsivými schopnostmi. Se svou passivkou může zmizet a připlížit se ke svým cílům a umlčet je.

Díky této specifické hře se Natalia stala neuvěřitelně efektivním assassinem, zejména proti střelcům a mágům.

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://duniagames.co.id/discover/article/daftar-5-hero-assassin-mobile-legends-terbaik-di-bulan-agustus-2021/en