5 nejlepších Fighterů v mobile legends ze srpna 2021

Zde je pět nejlepších Fighterů v mobile legends, které vám tento měsíc pomohou vyšplhat se na žebříčky. Kdo jsou tito hrdinové? Podívej se!


Fighteři v mobile legends hrají důležitou roli, protože tito hrdinové mívají stejně vysoké poškození a obranu. Hlavním úkolem Fightera je narušit koordinaci nepřátelského týmu a zaútočit na kohokoli v týmových bojích. Z mnoha Fighterů vydaných ve hře je tento měsíc pět, které vynikají.

Kdo jsou tedy nejlepší Fighterové v mobile legends tento měsíc? Bez dalších okolků se podívejme na seznam!

5. PhoveusMobile Legends Best Fighters August 2021

Phoveus je jedním z nejunikátnějších hrdinů v Mobile Legends , dokáže pronásledovat protivníky, kteří skáčou a jsou mrštní jako Harith nebo Ling.

Se svou Ultimate se Phoveus snadno zavře do všech agilních hrdinů. Phoveus navíc může způsobit obrovské množství poškození – dokáže dokončit protivníka jen několika útoky.

4. ChouMobile Legends Best Fighters August 2021

Až dosud Chou zůstává jedním z nejlepších bojovníků v Mobile Legends, protože má co nabídnout.

Chou’s Jeet Kune Do lze použít k ovládání týmových bojů, zatímco Shunpo mu umožňuje skok a uděluje mu imunitu vůči CC efektům a The Dragon of Way je jeho největší zbraní k izolaci cíle.

Vzhledem k tomu, že Chou vyniká v rozrušování a izolování cílů, byl vždy děsivým nepřítelem a často dostává ve vysoko hodnocených zápasech ban.

3. PaquitoMobile Legends Best Fighters August 2021

Dalším skvělým mobilním fighterem pro tento měsíc je Paquito . Tento hrdina je docela podobný Chouovi, ale Paquito sází spíše na ofenzivní stránku.

Paquito dokáže rozdávat šílené škody, má vysokou obranu.

Díky svým schopnostem se Paquito může snadno stát noční můrou pro všechny hrdiny Střelců a Mágů, protože je dokáže tak rychle dokončit.

Přečtěte si také:

2. Yu ZhongMobile Legends Best Fighters, srpen 2021

Yu Zhong je fighter, který může hrát roli Hard Carry, protože se může sám ponořit do protivníků, aniž by se musel obávat ztráty přílišného zdraví, protože jeho Cursing Touch (Passive) mu uděluje značné množství Spell Vamp.

Yu Zhong’s Ultimate je navíc v týmových soubojích tak silný, že efekt CC může účinně brzdit pohyby soupeřů.

1. KhaleedMobile Legends Best Fighters August 2021

Podobně jako Yu Zhong je Khaleed bojovník s mnoha přednostmi, zejména s vysokou regenerací. Kromě své schopnosti přežití a vysoké regenerace zdraví může Khaleed také na svých cílech rozdat obrovské množství škod. Dokáže je dokonce zničit jen několika útoky.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://duniagames.co.id/discover/article/hero-fighter-mobile-legends-terbaik-agustus-2021/en