5 nejlepších tanků v mobile legends ze srpna 2021

Z mnoha hrdinů Tank vydaných ve hře je tento měsíc pět tanků Mobile Legends. Kdo jsou oni? Podívej se!


Tank je důležitou třídou ve hře – hrdinové této třídy hrají klíčovou roli v každém týmu v Mobile Legends se svými CC na ochranu Carry týmu. Z mnoha hrdinů vydaných ve hře je pět, kteří tento měsíc vyčnívají.

Kdo jsou tedy nejlepší tanky v Mobile Legends pro tento měsíc? Bez dalších okolků se do toho pusťme!

5. JohnsonMobile Legends Best Tanks, srpen 2021

Počínaje číslem pět máme Johnsona. Johson, oblíbený výběr hráčů epické úrovně, se stal jedním z nejlepších tanků. Kromě toho, že je Johnson neuvěřitelně tanky, má také jedinečnou dovednost – která mu umožňuje proměnit se v auto a vzít si spojence, aby přepadl protivníky a zároveň rozdal značné množství poškození. 

Pokud ho spojíte s určitými hrdiny, Johnson se může snadno stát jedním z nejnebezpečnějších tanků v Mobile Legends . 

4. GatotkacaMobile Legends Best Tanks August 2021

Hrdina, který pochází z indonéské legendy wayangů, se těší vzestupu popularity, protože je nadšený. Nyní může Gatotkaca provádět lepší nastavení se svým Unbreakable (2) a jeho CC efekty jsou mnohem lepší v oblasti zpomalení z jeho Blast Iron Fist (1).

Nemluvě o optimalizovaném efektu kamery při nabíjení Avatar of Guardian (Ultimate) vám umožní zpozorovat protivníky z dálky. Díky těmto dovednostem může být Gatotkaca v týmových soubojích tak otravný.

3. TigrealMobile Legends Best Tanks, srpen 2021

U čísla tři máme Tigreal. Tigreal je hrdina, který má rušivé CC, jako je Slow a Stun – což rozhodně znepříjemní život protivníkům.

Další věcí, kterou Tigreal nabízí, je jeho Ultimate, který mu umožňuje zatáhnout blízké protivníky a omráčit je na 1,5 s. V týmových soubojích se soupeřův tým bude těžko vyrovnávat s Tigrealem, který dezorganizuje jejich rotaci.

2. GlooMobile Legends Best Tanks August 2021

Gloo je otravný hrdina Mobile Legends . Gloo má co nabídnout, od vysokých maximálních HP po šílené poškození, přestože je to hlavně tank.

Ale to není vše, Gloo’s Grab mu umožňuje držet se na vašem cíli, aby si získal nějaké zdraví, a 80% snížení poškození a přenesení poškození na soupeře.

1. UranMobile Legends Best Tanks, srpen 2021

Nejlepší tank pro mobile legends letošního srpna je Uran. Od jeho vystoupení na velkých turnajích, jako je MPL, popularita Uranu stoupá díky jeho efektivitě – díky čemuž je tolik hráčů motivováno hrát Urana v hodnocených zápasech.

Uran je tank s působivými regeneracemi a zároveň rozdává obrovské množství poškození. Uran je noční můrou pro všechny méně pohyblivé hrdiny střelce.

 

 

 

 

                                                                                                                                                              čerpáno z https://duniagames.co.id/discover/article/hero-tank-mobile-legends-terbaik-di-bulan-agustus/en