5 nejlepších hrdinů střelce v mobile legends ze srpna 2021

Hrdinové střelce hrají důležitou roli v Mobile Legends jako Carry týmu a sundání věží. Z mnoha hrdinů Střelce vydaných ve hře je tento měsíc pět, kteří vynikají!

Kdo jsou tedy nejlepší hrdinové střelce v Mobile Legends pro tento měsíc? Bez dalších okolků se do toho pusťme!


5. BrodyMobile Legends Nejlepší střelec srpna 2021

Navzdory nedávnému nerfovi, kterého se mu dostalo, zůstává Brody jedním z nejlepších hrdinů střelce v Mobile Legends META. Brody je stále jedním z nejlepších, protože může způsobit působivé množství škod.

Jakmile přijde pozdní hra, může Brody zničit své protivníky během okamžiku, protože mu jeho passivka způsobí další poškození.

4. WanwanMobile Legends Nejlepší střelec srpna 2021

U čísla čtyři máme Wanwana , střelce s vysokou pohyblivostí, který se po přistání svých útoků může na krátkou vzdálenost rozběhnout.

Wanwan může být nejen hbitá a obtížně chytitelná, ale také dokáže díky passivce způsobit obrovské škody. Jakmile je její Ultimate aktivována, pak může být Wanwan tak obtížné zastavit v týmových bojích.

3. GrangerMobile Legends Nejlepší střelec srpna 2021

Granger je na rozdíl od ostatních hrdinů. Zatímco většina hrdinů střelce se zaměřuje na rychlost útoku, Granger se spoléhá na poškození způsobené svými schopnostmi. Kromě toho je Granger kvůli své rychlé džungli často používán jako Jungler.

Granger se také může spolehnout sám na sebe, protože má skok, což mu dává větší mobilitu, díky níž je hbitější než většina střelců.

2. Yi Sun-ShinMobile Legends Nejlepší střelec srpna 2021

Yi Sun-Shin zůstává hrdinou OP střelec, který může způsobit obrovské poškození a má dovednosti, které mu umožňují vyhnout se nepřátelským útokům.

Jeho Traceless umožňuje Yi Sun- Shinovi utéct a zároveň mu poskytuje imunitu vůči CC efektům, zatímco jeho Blood Floods lze použít k uhrazení obrovských škod.

1. NatanMobile Legends Nejlepší střelec srpna 2021

Přestože byl v Mobile Legends vydán teprve nedávno, Natan se ve hře již stal zastrašujícím hrdinou střelce. Kromě typického poškození střelce, má Natan také silný CC. 

V late hrách se Natan může díky své vysoké mobilitě snadno stát děsivým a nezastavitelným střelcem, takže je pro soupeře neuvěřitelně obtížné dohnat jeho rychlost.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                             čerpáno z https://duniagames.co.id/discover/article/5-marksman-mobile-legends-terbaik-di-bulan-agustus-2021-versi-dunia-games/en