Heropedia Floryn Mobile Legends, nová podpora, která dává Ally slot navíc!

Mobile Legends jednou za čas vydá na svém pokročilém serveru nového hrdinu. Tento měsíc máme příchod nové hrdinky podpory, Floryn, dobrosrdečné dívky, která hodlá nechat rostliny vzkvétat po celém světě. Pojďme se tedy bez dalších okolků dozvědět více o nové podpoře v tomto článku!


AtributyMobile Legends Floryn Heropedia

Vzhledem k tomu, že je to podpora, není tak překvapivé vidět, že Floryn má vysokou trvanlivost a strašně nízký útok – vzhledem k tomu, že to není to, na co se tato podpora specializuje. Floryn je hrdina s nízkou obranou a útokem. Bylo by tedy moudré nepoužívat build, který pro ni není vhodný!

Floryn má však silné efekty dovedností vzhledem k tomu, že je hrdinkou podpory. To naznačuje, že Floryn může přinést obrovské dopady se svými dovednostmi v bitvách.

Může poskytnout další vybavení pro spojence, dát CC efekty, stejně jako léčit spojence. Floryn se díky svým jedinečným schopnostem s velkou pravděpodobností stane pravidelným výběrem pro ty co hrají podpory.


SchopnostiMobile Legends Floryn Heropedia

Passive – Rosa : Floryn s sebou nese Dewovu chatu, Lucernu naděje . Lucerna naděje nelze prodat a bude akumulovat energii pokaždé, když Floryn zasáhne nepřítele se schopností. Rosy a Lucerny naděje se mohou vyvíjet, jakmile je energie plná.

Když je Floryn u fontány, může sdílet sílu Lucerny naděje se spojeneckým hrdinou a poskytnout jim další kus vybavení, které nezabírá sloty na vybavení. Zařízení se projeví poté, co se Lanterna naděje vyvíjí.

Dovednost 1 – Sow : Floryn vrhá energetické semeno na určeného nepřítele a způsobí magické poškození. Léčivé ovoce se pak objeví a odrazí se od nepřítele k blízkým spojeneckým hrdinům, přičemž každé ovoce obnoví určité množství HP.

Skill 2 – Sprout : Floryn si půjčuje Dewovu sílu a vrhá blob energie v určeném směru, čímž nepříteli zasáhne magické poškození 225 /280 /335 /390 /445 /500. Energie pak rozbije oblast za nepřítelem, způsobí 225/280/335/390/445/500 Magic Damage nepřátelům v této oblasti a omráčí je.

Ultimate – Bloom : Florynova životní síla rezonuje s Dewovou, uzdravuje všechny spojenecké hrdiny 5krát během 4 s (vzdálenost ignoruje). Přetékající energie také způsobí 200 /230 /260 Magic Damage blízkým nepřátelům pokaždé, když se uzdravení projeví.


Datum vydáníMobile Legends Floryn Heropedia

Na základě vydání původního serveru předchozích hrdinů v Mobile Legends můžeme očekávat, že Floryn bude vydána za dva až tři měsíce. Ale zase je to jen předpověď. Po vydání je velmi pravděpodobné, že Floryn bude v obchodě ve hře k dispozici za 32 000 BP nebo 599 diamantů.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                           čerpáno z https://duniagames.co.id/discover/article/heropedia-floryn-mobile-legends-support-baru-yang-bisa-memberi-item-ketujuh/en