FAQs

Co je mleague a jak funguje?

Mleague je stránka kde je možné se registrovat do turnajů kde je možné vyhrát různé ceny. Na mleague se můžete dozvědět o různých akrualizacích ve hře Mobile Legends které jsou psané v českém jazyce.Tato stránka má dokonce i přehled o nových hrdinech a samozřejmě i o skinech.

Za mleague stojí tým nadšených lidí do Mobile Legends ,kteří chtějí podpořit cz/sk komunitu. Jsou to lidé co zakládají sympatickou partu.A společně s týmem chcem dělat radost hráčům ktaří se zajímají celkově o Mobile Legends.
Samozřejmě! V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se webu mleague se neváhejte obrátit na naši podporu e-mailem či Discort a nebo přímo na webu. Rádi Vám zodpovíme jakékoli vaše dotazy či připomínky.
Pokaždé co vyjde nějaká aktualizace se snažíme ihned spracovat a vložit na web. Přehled novinek zveřejňujeme na sociálních sítích jako je Facebook ,Instagram a Discord.
Na webu mleague zvolíte v menu Registrace,dále v registraci zadáte svůj email ,název týmu ,discort jednoho hráče a id hráčů v týmu společně se zemí kde žijete nakonec vložíte url svého loga a odešlete registraci.
V menu mleague zvolíte kontakty.V pravo contact info kliknete na DISCORT zadáte své přihlašovací údaje a jste tam.
Pokud máte zkušenosti a zrovna hledáme posilu stačí klinout na kontakty kde nám popíšete proč zrovna vy a jaké máte zkušenosti .My se vám v co nejbližší době budeme snažit odpovědět.
Náš Youtube kanál naleznete na odkazu www.youtube.com/MLEAGUECZ kde jsou nahrávány zápasy které již proběhly.Na našem youtube kanálu budeme nadále vysílat turnaje které se budou konat.Můžete nám dát odběr abyste už v budoucnu o nic nepřišli.
Náš profil na Facebooku je https://www.facebook.com/mleague.cz kde se budou sdílet novinky společně s aktualizacemi kde už vám opravdu nic neunikne.Na našem Facebooku můžete společně s námi sdílet aktuální novinky a zanechat i komentář.
V menu pod názvem novinky vám neunikne žádná aktualizace co se týče nových skinu,nových šampionu a samozřejmě aktuálních Patchu.Nejen tu najdete aktualizace ale veškerý eventy který se budou připravovat.
Nezaradené
MLBB CHRISTMAS TOURNAMENT
Registrácia do turnaja MLBB Christmas 5v5 je otvorená a registrovať sa môžete na odkaze https://mleague.cz/registrace. Prosíme...
CODSúťaž
Battle Pass – Súťaž pre divákov
Nazdar Bandoleros! Spúšťame pre všetkých divákov súťaž o Battle Pass! Ak budeš pravidelne sledovať stream, stávkovať...
CODTournament
COD Mobile Tournament MP 5v5 Season 1
Zdravím všetkých bojovníkov a bojovníčky! Zajtra 13.9 (pondelok) o 20:00 prebehne LIVE STREAM losovania súperov turnaja...